MUTANT Creakong - 300g Vaata suuremalt

MUTANT Creakong - 300g

Uus toode

Top kolm tüüpi kreatiini, mis aitavad luua lihaseid ja sunnib Kreatiini tööd. On rohkem kui 300 uuringut, mis tõendavad, et kreatiin on lihaste ehitamiseks nr 1.

Rohkem infot

4 toodet

17,00 € koos maksudega

Rohkem infot

Toote nimetus: MUTANT Creakong - 300g Kategooria: Kreatiin Kaal: 300g Krahv 4 Hind: 17 Kirjeldus: Top kolm tüüpi kreatiini, mis aitavad luua lihaseid ja sunnib Kreatiini tööd. On rohkem kui 300 uuringut, mis tõendavad, et kreatiin on lihaste ehitamiseks nr 1. Kreatiini peamine eesmärk on tagada netomõõtmed ja võimsus! Creakongi tähed on kõik kreatiin. Creakong on segu, mis pakub ainult puhta kreatiini maailma juhtivatest kreatiiniallikatest, millest igaüks on patenteeritud ja mida toetavad kliinilised uuringud. Creapure Creatine (CM)


Kaks korda patenteeritud tootmistehnoloogia toetab tõeliselt hea lihaste jõudlust. Suurendab lihaste jõudu ja tugevust eliidi koolitatud kulturistidel Üks kõige kliiniliselt tõestatud kreatiini vorm inimeste jõudluses Saksa kreatiini põhifail Creatine Magnapower (Kreatiini magneesiumkelaat) (CMC) Parandab tippvõimsust Aitab parandada lihaste kokkutõmbumist ja valgu sünteesi

Leeliseline, nii et see imendub läbi teistsuguse tee kui CM, seega puudub konkurents imendumise ja vähem puhkeoleku suhtes

Aitab teha rohkem kordusi ja põhjustab olulist lihaste kasvu

Creapure tri-kreatiini tsitraat (TCC)

Unikaalne siduv kreatiin, mis parandab ATP-d energia tootmiseks

Kiirendab kreatiini plasmakontsentratsiooni kasvu pärast manustamist

Suurendab tootlikkust märkimisväärselt maksimaalse intensiivsusega vahelduvate koormustega (näiteks: suurema kaalu tõstmine)

 

Rakendus:Toidulisandina täiskasvanutele, kes täidavad suure intensiivsusega harjutusi, võtke üks täiskoop (4g) ja võtke 20-30 minutit enne treeningut klaasitäie veega.

Follow us on Facebook